Logo

Куќа на ул.Сараевска бр.13

Број на оглас: 1120842 | Објавен на: 09.11.2018, 07:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 100 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 280 m²

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава Куќа во Велес на ул.Сараевска бр.13(17 старо) на мирна локација 2 Болнички дол.Куќата во основа е приземје и спрат со засебни влезови од по 100м2.,две гражи ,дворно место 280м2.
Можна е замена за стан во Велес со доплата или за стан во Скопје.
За подетални информаци ве молам јавете се на 071 276088 Сашко.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Sasko

Потврден огласувач