Logo

Motori za drva

Број на оглас: 1121566 | Објавен на: 30.06.2020, 09:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


ECHO i McCULLON moze i zamena za motokultivator

motor, motori, motor za drva,
071 657 324

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 BRANKO

Потврден огласувач