Logo

lim

Број на оглас: 1122201 | Објавен на: 18.11.2018, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Се продава лим (lim) со дебелина од 3 милиметри, должина 8 метри, ширина 2 метра, цена за квадрат 10 евра. Плочите се 16 квадрати.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 ilco

Потврден огласувач