Logo

MOTOROLA Radiostanica /o/o/ Моторола радио станица

Број на оглас: 1122932 | Објавен на: 13.10.2019, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam radiostanica Motorola so polnac antena i kozna futrola, moze i posebno.
Obezbeden servis i programiranje.

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Motorola

Потврден огласувач