Logo

K O N T E J N E R I istovarrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Број на оглас: 1123549 | Објавен на: 06.11.2018, 22:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Логистика / Складирање

Вид на оглас: Се продава


istovar na sekakov vid kontejneri na bilo koe mesto
078 398 050

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 micevski

Потврден огласувач