Logo

dukan

Број на оглас: 1200036 | Објавен на: 26.03.2020, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 70 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


se izdava dukan od 16 m2 nasproti DOZ, moze da se koristi i za sekakva namena

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 tino

Потврден огласувач