Logo

**ЕТНО Куќа** - КРУШЕВО (Соби и Апартмани)

Број на оглас: 1200053 | Објавен на: 25.09.2020, 00:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 300 m²

Спрат: 2

Греење: Централо

Цена: 400 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Uzivajte vo najdobrite smestuvacki kapaciteti vo centarot KRUSEVO.
4 kujni, 4 WC kapatila, 2 terasi, skara ...

(parking prostor, parno greenje, WI-FI, kabelska TV, DVD...)


tel. 078 277 692 - Meri

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Nikola Cavkaroski

Потврден огласувач