Logo

se prodava plac

Број на оглас: 1201337 | Објавен на: 30.06.2020, 15:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1000 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 20 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava atraktiven plac do Lovniot dom vo Berovo. Cenata e po dogovor. Javete se povolno.
070311637 I na 076 439 131

 Берово    Општина:Берово

Прати Е-Маил

 Stojan

Потврден огласувач