Logo

ITNO SE PRODAVA PLAC!!!

Број на оглас: 1202093 | Објавен на: 23.04.2018, 07:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1027 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


ITNO SE PRODAVA PLAC 1027 M2, NASPROTI VLEZOT NA OHRIDSKIOT AERODROM. 80М OD MAGISTRALNIOT PAT. CENA PO DOGOVOR

Kontakt: Konstantin 070/577 - 753

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Димитар

Потврден огласувач