Logo

ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ – Куќа во центар

Број на оглас: 1205115 | Објавен на: 07.04.2018, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 60 m²

Број на спратови: Приземје

Греење: Друго

Дворна површина: 140 m²

Цена: 50.000 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа со површина 60м2 (дневна со кујна,трпезарија,спална,ходник,купатило)
Површината на дворното место е 140м2
Катност – приземје
Куќата се наоѓа во близина на О.У. Братство Единство (3 мин.до центар)
Шифра Д60/8
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме афтентично дадени од сопственикот.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач