Logo

Pojacalo Yamaha AX-900

Број на оглас: 1205500 | Објавен на: 25.06.2017, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вид на оглас: Се продава


Pojacalo Yamaha AX-900

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 vlatko

Потврден огласувач