Logo

ALUMIN I PVC ROLETNI, VARIOLAJT, VENECIJANER, ROLO I ZEBRA

Број на оглас: 1205832 | Објавен на: 11.05.2019, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Алуминиум и ПВЦ

Вид на оглас: Се продава


Производство и монтажа на високо квалитетни венецијанер ролетни со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои, а нудиме и монтажа на следниве артикли од увоз:
-Зебра(Sun strip)завеси, ролозавеси, дрвен венецијанер со ширина 25мм,35мм i 50мм и алумински венецијанер со ширина од 35мм i 50мм.
Нудиме соработка и големопродажба на ролетари и производители на ПВЦ (PVC) и АЛ (AL) столарија од цела Македонија.

ЕКСТРА КВАЛИТЕТ и БРЗА ИЗРАБОТКА ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ ....Сите заинтересирани можат веднаш да добијат каталог од нашата производствена програма.
____________________________________________

Воедно во можност сме да Ви понудиме и монтажа на надворешни пластични и алумински ролетни, роло комарници, фиксни комарници, врата и шибер комарници, како и тенди од сите дезени и намени, пвц прозори ...
____________________________________________
Info isklucivo na
077/670-691

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Јованов