Logo

PRODAVAM TROSOBEN STAN VO KISELA VODA NA PRIZEMJE

Број на оглас: 1206297 | Објавен на: 14.02.2018, 20:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 78 m²

Греење: Централно

Спрат: Приземје

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Повеќе од 3 паркинг места

Ориентација: Југ

Цена: 65.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM TROSOBEN STAN VO KISELA VODA NA PRIZEMJE POGODEN ZA DELOVEN PROSTOR
075311552

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 OPAROV MARJAN

Потврден огласувач