Logo

Apartmani vo Krushevo

Број на оглас: 1206785 | Објавен на: 14.12.2018, 21:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Спрат: 1

Греење: Дрва

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na Krushevo so spalna soba, soba za dneven prestoj, kujna i kupatilo.
Apartmanite se kompletno opremeni i dostapni preku cela godina.
Povolni ceni!!!

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Lile

Потврден огласувач