Logo

Клупи со наслон и без наслон

Број на оглас: 1206965 | Објавен на: 22.03.2017, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Дом и Градина / Градина / Мебел за во двор

Вид на оглас: Се продава


Продавам и изработувам клупи со наслон и без наслон можа ваша димензија,нацрт

КОНТАКТ-075-828-603

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 majstor

Потврден огласувач