Logo

JCB 3CII

Број на оглас: 1208114 | Објавен на: 02.07.2020, 13:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 35 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


ЈЦБ-то е во одлична состојба со конвектор, нови задни гуми, јака хидраулика дури и појака од новите предна корпа 1 м3 мозе да се товара и шлепер без рампа- задна корпа копа во длабочина до 4 м. Можна е замена за понов тип на ЈЦБ 3ЦХ или 4ЦХ со моја доплата !

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejanco

Потврден огласувач