Logo

Mercedes 26-32 6x4

Број на оглас: 1208167 | Објавен на: 04.06.2020, 11:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Камионот е во топ состојба сите гуми му се нови оригинал кипер, мала потрошувачка на гориво, нови дизни и нова бош пумпа со еден збор камионот е ракета !

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejanco

Потврден огласувач