Logo

Fap 16-26

Број на оглас: 1208216 | Објавен на: 14.05.2019, 00:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Продавам Фап 16-26 со турбо во исправна состојба, одличен мотор менувач и деференцијал се е оригинално фабричко можна е и замена дајте понуда !

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Dejanco

Потврден огласувач