Logo

CASIO ZENSKI CASOVNICI

Број на оглас: 1211140 | Објавен на: 02.05.2018, 19:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Женски / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава


NOVI CASIO ZENSKI CASOVNICI
ORIGINAL SO GARANCIJA 1 GOD.
PO SUPER CENA 2800 DEN.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач