Logo

Спрат од куќа и деловен простор

Број на оглас: 1211639 | Објавен на: 23.03.2018, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 67 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Централно

Дворна површина: 225 m²

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


-Продавам стамбен простор 67m2,со инсталирано парно греење,соларен систем,клима,реновирано купатило,а има и две тераси со прекрасен поглед на панорамата на Пробиштип
-Разработен деловен простор 45m2,со парно греење поврзано со куќата,клима и др.инвентар
-Помошен деловен простор 39m2
-Гаража (цврста градба)22m2,како и помошна просторија под гаражата од 22m2
-Дворно место 225m2
Сите објекти се легализирани со комплетна документација, со можност за доградба и на стамбениот и на деловниот простор.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Zoran Pensov