Logo

дуќан

Број на оглас: 1211657 | Објавен на: 23.03.2018, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 45 m²

Греење: Централно

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава разработен дуќан од 45м2(работеше повеќе од 14 години) во близина на Аква паркот.Комплетно среден со клима и парно греење.

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Zoran Pensov