Logo

4GB DDR3 (800MHz) Samsung

Број на оглас: 1211762 | Објавен на: 25.04.2018, 23:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


РАМ меморијата е со капацитет од 4ГБ и е наменета за ДДР3 слот за СЕРВЕР компјутерите. Работи на 800 МХз брзина. Во исправна состојба. Целосниот назив е:
Samsung M392B5170EM1-CF8 PC3-8500R

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач