1 / 9
FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur
390 €
19.04.2021 18:37

Неготино / Неготино

ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 991

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ
Потврден огласувач
043371220........075457991......075457990
Испрати Е-маил до огласувачот