Logo

FREZI - uvoz od JAPONIJA - od 390 do 790 eur

Број на оглас: 1218472 | Објавен на: 24.04.2017, 14:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 390 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


ФРЕЗИ - ДИРЕКТЕН УВОЗ ОД ЈАПОНИЈА

ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛЕФОН: 075 457 991

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач