Logo

AUDI A6 - QUATRO 13500 E.

Број на оглас: 1222391 | Објавен на: 03.05.2017, 09:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 8.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


AUDI A6 quatro - 2005 god. so ful oprema registrirana 4 novi zimni gumi . moze zamena so vasa doplata
tel. 077 972 002 071 669 255 dole brojo ne vaze Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 ljupco