Logo

SMART servis rezervni delovi i dijagnostika

Број на оглас: 1223661 | Објавен на: 26.05.2020, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Smart

Модел: Fortwo,Forfour,Roadstar

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Kvalitetni delovi i licenciran servis za site SMART vozila

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 SMARTSERVISMK

Потврден огласувач