Logo

ALARM UNIVERZALEN ZA SITE MODELI NA SKUTERI I MOTORI

Број на оглас: 1223913 | Објавен на: 20.09.2018, 11:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.250 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Не дозволете да ви го украдат вашиот мотор,скутер,да ви украдат делови,заштити.Едноставно заштите те го со аларм кој е универзален за сите модели.Едноставен за монтажа.Во сетот следува се што ви е потребно за вградување на алармот. Можност за даљинско за палење на моторот.Два привезока,сирена со можност на избор на шест мелодии,отпорен на вода,реагира на посилна галама.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач