Logo

YUGO, ZASTAVA 101 NOVI DELOVI

Број на оглас: 1225868 | Објавен на: 06.11.2018, 10:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава нови делови платина-FACET(150ден)Италија-Застава и Југо,платина-BOSCH (200ден)Германија-Ауди и Голф ,Крагуевац платинa-180,германска платина-220,Бандаж резервен 101(300ден) -101и сите стакла од Застава 101.

Samo delovite sto se navedeni gi imam!

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач