Logo

RELE ZA ZMIGAVCI

Број на оглас: 1225873 | Објавен на: 05.09.2018, 17:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Се продава реле за змигавци наменето за повеќе модели на коли.Марка Hella 5W 12V (200ден),Доколку неможете да ме добиете на мобилен пишете смс.
Се продава ново реле за приколки ,југословенски стандард наменето за змигавци 12V(170ден).Имам и други релиња кои не се на сликата.Одговараат за повеќе модели на коли.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 x

Потврден огласувач