Logo

Најефтино преснимување на Видео записи од ВХС на ДВД

Број на оглас: 1226392 | Објавен на: 14.02.2018, 09:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: 20

Цена: 90 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Најефтино преснимување на Видео записи од ВХС на ДВД
Цена = 1h = 90ден на мое DVD цд
За повише од 5 касети следи попуст 1h = 80ден

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач