Logo

MIKROFON SHURE BETA 58A SLX24 DALECINSKI

Број на оглас: 1228246 | Објавен на: 03.02.2017, 17:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 250 € Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


MIKROFONOT E SKORO NOV KORISTEN E NOGU MALKU

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 dg800

Потврден огласувач