Logo

VAGA OD 500 KG LIBELLA

Број на оглас: 1230308 | Објавен на: 07.04.2019, 20:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 400 €
Цената е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Месарница

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM VAGA OD 500 KG. VAGATA E ISPRAVNA. MERI TOCNO. NE E BAZDARENA. CENA 400 EVRA.
SE PRODAVA I VAGA LIBELLA OD 2 TONA (PLAVATA). CENA 650 EVRA.
SE PRODAVAAT I VAGITE OD 1 TON I VAGA OD 300 KG. CENA PO DOGOVOR.
TEL 078 325 807

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Bojce

Потврден огласувач