Logo

VAGA OD 100 KG

Број на оглас: 1230312 | Објавен на: 23.02.2019, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 100 €
Цената е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Месарница

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM:
VAGA OD 300 KG
VAGA OD 500 KG
VAGA OD 1 TON
VAGA OD 2 TONA.
VAGITE SE ISPRAVNI. MERAT TOCNO.
CENA PO DOGOVOR.
TEL 078 325 807

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Bojce

Потврден огласувач