Logo

РАСПРОДАЖБА НА ТРАКТОРСКИ И ГУМИ ЗА ПОЛУТОВАРНИ ВОЗИЛА

Број на оглас: 1230600 | Објавен на: 23.05.2018, 12:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


ТРАКТОРСКИ ГУМИ 02/310 9912
6.00-16 45евра
7.50-16 TOMA ВИНКОВИЧ 100 евра
7,50-20 Предна Тракторска 68 евра
7,50-20 Тракторска Приколка 145 евра
11,2-28 150евра
11.2-32 со внатрешна 200евра
13,6-38 со внатрешна 300евра
15,5-38 350евра
16,9R38 со внатрешна 450евра
18.4R38 со внатрешна 500евра
480/70R38 со внатрешна 650евра

Гуми за KOMБИЊА и ЏИПОВИ

175/80-16 4000 денари
6,50-16С 4500 денари
215/90-15 летна 4440 денари
215/90-15 зимска 6150 денари
215R16C 4800 денари
215/80R16C 5200 денари
185R14C 3350 денари
195R14C 3400 денари
195R15C 3750 денари

Гуми за ИНДУСТРИСКИ машини

14.00-20 400 евра
18,00-25 1400 евра
26,5-25 1800 евра

За повеке информации јавете се на 02/310 9912 076/434741

 Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

 Бобан

Потврден огласувач