Logo

ИЗДАВАМ АПАРТМАН

Број на оглас: 1231003 | Објавен на: 22.04.2017, 13:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 80 m²

Спрат: 0

Греење: Струја

Цена: 1 € Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Мирен и пријатен одмор во апартман 80м2 цел долен дел од куќата посебен влез со 2 соби по 3 лежаи, кујна и купатило,интернет со сопствен двор и паркинг.Можност за соработка со туристички агенции бидејки во 2 објекти на иста локација располагам со 20 лежаи, Исклучиво зa озбилни гости.. Локација ул:"Марко Нестороски" 59 Охрид.
Контакт телефон: 078-265-086, 070-597-120 Ванчо .

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 Vanco

Потврден огласувач