Logo

asus eePC 1005 flex kabel nov

Број на оглас: 1234123 | Објавен на: 14.09.2017, 15:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


asus eePC 1005 flex kabel nov!!

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 aleksandar

Потврден огласувач