Logo

Placovi vo vinica

Број на оглас: 1234509 | Објавен на: 19.07.2019, 14:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 400 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Продавам 3 плацови (плац) во Виница,на место -Ила,урбанизирани. 2 x 300m2 , 1x 600m2
Информации на тел. 075 543 149

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач