Logo

Превоз на стока и вршење селидби

Број на оглас: 1236784 | Објавен на: 21.05.2019, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Вид на оглас: Се продава


ДПТ „Фока Транс“ дооел, фирма специјализирана за транспорт на стока во патниот сообраќај Ви нуди превоз на Вашата стока и врши селидби до посакуваната дестинација на територијата на Република Македонија. Располагаме со нови, лиценцирани возила со носивост до 7 тона, во кои се вклучени и возила со рампа. Донесете ја вистинската одлука во изборот кому ќе ја доверите Вашата пратка, останатото препуштете ни го нам. Ќе се погрижиме Вашата стока безбедно, брзо и ефикасно да пристигне на крајната цел. Плаќањето се врши со фактура и отворени сме за секаква соработка. Контактирајте не на email: goran.foka@live.com или на телефонскиот број: 070/274380.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Горан

Потврден огласувач