Logo

DELOVI ZA PEZO 206 308 !

Број на оглас: 1239969 | Објавен на: 19.09.2018, 18:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 2O6 308

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 10 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Za pezo 206 308 imam motori menjaci amortizeri limarija vrati enterier diskovi trapovi instalacija kompjuteri sedista stakla elektronika i se do posledna sitnica !Rabotam i vo nedela Pozz Goran Ćajka !

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач