Logo

VAGA LIBELLA OD 1 TON

Број на оглас: 1244256 | Објавен на: 08.09.2019, 17:17
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 500 €

Категорија: Продавници, Трговија / Аптеки, Фармација,Земјоделски

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VAGA LIBELLA OD 100 KG ZOLTATA. MNOGU MALKU E KORISTENA. TAA STO E NA SLIKITE. VAGATA E ISPRAVNA. MERI TOCNO. NE E BAZDARENA. CENA 350 EVRA.

SE PRODAVA I VAGA LIBELLA OD 300 KG - SIVATA MEHANICKA. CENA 350 EVRA. TAA STO E NA SLIKITE.
VAGA LIBELLA 2 TONA SO STRELKA PLAVATA. CENA 650 EVRA. TEL 078 325 807

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Bojce

Потврден огласувач