Logo

VAGA LIBELLA OD 1 TON

Број на оглас: 1244262 | Објавен на: 10.05.2019, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA VAGA LIBELLA KAFENATA OD 100 KG. MNOGU UBAVA. TAA STO E NA SLIKITE. CENA 350 EVRA.
SE PRODAVA VAGA LIBELLA OD 300 KG MEHANICKA SIVATA. VAGATA E ISPRAVNA. MERI TOCNO. NE E BAZDARENA. TAA STO E NA SLIKITE. CENA 350 EVRA. VAGA LIBELLA OD 2 TONA PLAVATA CENA 650 EVRA. VAGA LIBELLA OD 1 TON - 500 EVRA. TEL 078 325 807

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Bojce

Потврден огласувач