Logo

OTKUP N A HAVARISANI VOZILA,POLOVNI DELOVI ZA PEZO I CITROEN

Број на оглас: 1246446 | Објавен на: 23.05.2020, 20:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206,307,407,PARTNER,106,306

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 50 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


OTKUP NA VOZILA PRODAZBA NA AVTO DELOVI ZA PEUGEOTI CITROEN

HAVARISANI
ZARIBANI
UDRENI
OSTETENI
OPOZARENI


KAKO I DELOVI ZA PEUGEOT I CITROEN
OD 2000 GODINA NAGORE

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 zlatko (претпријатие)

Потврден огласувач