Logo

izdavam plac

Број на оглас: 1257062 | Објавен на: 01.03.2018, 03:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 1500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 2 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Izdavam plac 1500 m2 pod kirija na glavna ulica

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач