Logo

GIANNELLI REKORD - PEUGEOT SPEEDFIGHT 3 (MOTOPARTS-Велес)

Број на оглас: 1257244 | Објавен на: 09.01.2018, 15:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.300 МКД

Категорија: Моторни Возила / Ауспуси - Оска

Вид на оглас: Се продава


Giannelli Rekord 31614RK спортски ауспух PEUGEOT SPEEDFIGHT 3 со сите потребни елементи за монтажа. Изработен и високо квалитетен алуминиум и титаниумска лименка за врвни перформанси и оптимизирана бучава.
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER или SMS 078216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 МОТОДЕЛОВИ - Велес

Потврден огласувач