Logo

Prodavam tabli iverica 183 x 366

Број на оглас: 1259295 | Објавен на: 15.06.2018, 02:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


prodavam tabli iverica vo povekje boi so dimenzii 183 na 366 16ka debellina

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 ivan

Потврден огласувач