Logo

AKCIJA!! ORGINALEN ORBITREK NA 25% POPUST POBRZAJTE!!

Број на оглас: 1263139 | Објавен на: 19.01.2019, 18:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.990 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Елиптичен велосипед

Вид на оглас: Се продава


Орбитрек Платинум до 125 кг од 7990 ден

* Нарачај на 070/609-659 * 5 различни фукнции * Прилагодлив отпор * 1 година гаранција * Достава низ Македонија * Цена 7990 ден


☎️Нарачајте на 070-609659
🚛 Достава низ Македонија
⚠️ 1 година гаранција

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 BIDIFIT PRODAVICA (претпријатие)

Потврден огласувач