Logo

IZDAVAM NOV NAMESTEN STAN DO MAVROVKA

Број на оглас: 1264703 | Објавен на: 24.03.2017, 10:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Цена: 170 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Kaj avtobuska bitpazar

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 mentor

Потврден огласувач