Logo

PRODAVAM ALOMINIUMSKI BANDASI EFTINOOOO

Број на оглас: 1266561 | Објавен на: 20.12.2017, 22:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM ALOMINIUMSKI BANDASI 17ki 5x100 golf 4 buba audi 3 i site vozila koi go imaat ova rastojanie na strafovi ispravni moze po kargo ekstra cena 200 eur

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Zika