Logo

KOMBINIRAN SHPORET / КОМБИНИРАН ШПОРЕТ

Број на оглас: 1268224 | Објавен на: 05.06.2018, 10:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 130 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


ПРОДАВАМ ЕКОНОМИЧЕН КОМБИНИРАН ШПОРЕТ:

Марка: GORENJE
* 2 РИНГЛИ - СТРУЈА;
* 4 РИНГЛИ - ПЛИН;
* РЕРНА со ГРИЛ на ПЛИН.

ДИМЕНЗИЈА на ШПОРЕТ: 86х60х85см.
ДИМЕНЗИЈА на РЕРНА: 40х47х30см.

ИДЕАЛЕН за ДОМАШНА УПОТРЕБА со МАЛА ПОТРОШУВАЧКА - ПРОВЕРЕН КВАЛИТЕТ - ЦЕНА. по ДОГОВОР.

* * * Н А П О М Е Н А: * * *
САМО СЕРИОЗЕН КУПУВАЧ.

ИнфоТел:
075/ 584 501 /+ ViBeR/
077/ 534 603
078/ 956 419

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Пеџа

Потврден огласувач