Logo

Delovi za ALFA 156-166 2.4 JTD

Број на оглас: 1269462 | Објавен на: 02.12.2018, 22:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2014

Гориво: Дизел

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 2 kw / 3 ks

Цена: 78.624.477 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za ALFA 156-166 2.4 i 19 JTD ceni ekstra-povolni
070 594 474

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Bozidar

Потврден огласувач