Logo

LEPENJE NA PLASTIKI,FARBANJE...

Број на оглас: 1275752 | Објавен на: 18.08.2019, 22:27
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2013

Модел: SITE

Цена: 10 €

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


LEPENJE NA SEKAKOV VID PLASTIKI ZA SITE MOTORI I FARBANJE NA ISTITE. 078711640

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  xxxx

Потврден огласувач